South Australian College of English, Adelaide


Škola nabízí jazykové kurzy.

Škola SACE byla založena v roce 1987 a je jednou z nejstarších soukromých škol v Austrálii. Nachází se v působivé historické budově v centru města, pouze 10 minut od hlavního nákupního centra. V dosahu je také veřejná doprava, kina, divadla, knihovny, galerie, obchody a restaurace. Nedaleké parky jsou využívány pro aktivní sport i odpočinek.

Působivá historická budova školy poskytuje výuku svým studentům v rozlehlých, klimatizovaných a světlých učebnách. Studenti mají k dispozici moderní počítačovou učebnu, studovnu s přístupem na internet zdarma, kde jim je k dispozici učitel, který jim v případě potřeby pomáhá s úkoly a studiem. Nachází se zde i společenská místnost s kuchyňkou, která je určena pro relaxaci.

 • Budova jazykové školy SACE v Adeilade, Austrálie
 • Na recepci jazykové školy SACE v Adelaide jsou vždy ochotní studentům s čímkoliv pomoci, SACE Austrálie
 • Studenti jazykového kurzu angličtiny během výuky, SACE Adelaide Austrálie
 • Panorama města Adelaide včetně jazykové školy SACE, SACE Adelaide Austrálie

AKTIVITY

V případě zájmu zajišťuje škola také volnočasové aktivity. Každý týden jsou organizovány minimálně tři aktivity, může jít například o lekce surfování, plavání s delfíny nebo kayaking. V rámci Sace Clubu je možné zkusit golf, let balónem, jízdu na velbloudech, navštívit výrobny vína v Barrosa Halley a McLaren Halley, podniknout výlety do vnitrozemí, kempovat ve Flinders Rangers apod.

CENY

Ceny v AUD / týden
Kurzy
Počet lekcí
Cena
Zápisné
225
Studijní materiály 12/t. (min. 72)
Obecná angličtina 20 335
Obecná angličtina intenzivní 25 395
Obecná + obchodní angličtina 25 395
Obecná angličtina + individuální výuka  25 + 5 800
Cambridge FCE, CAE
3/1 - 10/3 (FCE)
3/1 - 24/2 (CAE)
13/3 - 2/6 (FCE, CAE)
4/9 - 24/11 (FCE, CAE, CPE)
3 900
3 120
4 680
4 680
Individuální výuka 60 minut 95
Speciální výuka  + 6 105
OSHC pojištění 40,83/měsíc

 

Možnost kombinování kampusů Adelaide, Melbourne, Hobart, Whitsundays. 

DALŠÍ KURZY

Gap Year Programme

Jedná se o program, který kombinuje výuku angličtiny a práce. Program je určený pro absolventy vysokých a středních škol, kteří si chtějí rozšít jazykové a pracovní dovednosti.

English for Tertiary Student (ETS)

Tento kurz je určen pro studenty, kteří mají v úmyslu studovat na některé z australských univerzit nebo odborný vyšší vzdělávací stupeň. Studenti si v tomto kurzu zlepší svou znalost angličtiny na úroveň požadovanou pro budoucí studium. Studenti mohou dále studovat například na Flinders University, Sount Australie, TAFE Sount Australia (UniSA), International College of Hotel Management, Global Net Information Communication Technology apod. Minimální znalost anglického jazyka odpovídá ETS I/II/III - IELTS 5.0, 5.5, 6.0.

English +

+ Work Experience / Internship
Škola zajišťuje studentům praxi v různých oborech, například v obchodu, architektuře, v péči o děti, vzdělávání, média a veřejné vztahy, informační technologie apod. Mimo jiné si studenti nadále zlepšují své znalosti angličtiny. Minimální délka stáže na plný úvazek musí být 4 týdny. Studenti k přihlášce musí přiložit kopii svého životopisu.

+ Volunteering
Tento program se skládá ze studia angličtiny v minimální délce 4 týdny a dobrovolnictví v oblasti životního prostředí.

+ Demi-Pair
Kombinace studia angličtiny a péče o děti.

+ Sport /potápění, plachtění, tenis, golf/

+ TOEIC Preparation
Test of English for International Communication je test úrovně anglického jazyka pro lidi, jejichž rodným jazykem není angličtina. 

+ WorkOz
Pracovně studijní program pro studenty s vízem Working Holiday. SACE WorkOz pomáhá studentům najít práci v restauracích, sbírání ovoce, úklid, a další manuální práce v Adelaide nebo Whitsundays. Jedná se o kombinaci studia angličtiny v minimální délce 4 týdny a práce.

International Secondary School Bridging Programme

Program připravuje studenty na střední školu v Austrálii. Podmínkou je pokročilá úroveň angličtiny.

Intensive English and University Studies / English Study Abroad

Kombinace intenzivní angličtiny a učiva na univerzitách.

IELTS

Kurzy pro učitele - CELTA, CELTA Observation Course

UBYTOVÁNÍ

Jazyková škola SACE si zakládá na kvalitním ubytování svých studentů a snaží se jim vyjít maximálně vstříc ve všech požadavcích, ať se již jedná o diety, vegetariánství, zdravotní potíže nebo alergie. Studenti si mohou být z ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji. Dvoulůžkové pokoje jsou určené pro studenty cestující společně. V ceně ubytování je zahrnuté stravování plnou penzí. Minimální délka pobytu je 4 týdny. Hostitelské rodiny jsou pečlivě vybírány a pravidelně kontrolovány zástupcem školy. Další variantou je ubytování v hostitelské australské rodině na farmě vzdálené asi hodinu autem nebo autobusem od školy. Farmy mohou být různě zaměřené, například na pěstování ovoce, vína, produkci mléka, cukru apod. Farmy nabízí pouze ubytování, nikoliv práci. Studenti, kteří chtějí být ubytování společně s ostatními studenty, volí ubytování v apartmánu v jednolůžkovém nebo sdíleném pokoji se společným zázemím zahrnujícím kuchyň, obývací pokoj a koupelnu. Jako bonus mají studenti v ubytování zajištěné připojení na Wi-Fi zdarma. Škola také zajišťuje ubytování v místním hostelu v jednolůžkových pokojích. Hostel je vzdálen přibližně 15-20 minut od školy.

Ceny v AUD / týden
Ubytování
Cena
Ubytovací poplatek
240
Hostitelská rodina pro starší 18+, JP/DP* 280/250
Hostitelská rodina pro mladší 18 let, JP/DP* 295/265
Hostel od 270
Vybavený apartmán (Studio/JP) od 700
*Pro studenty cestující společně

DOPRAVA

Cena za transfer z/na letiště je 90 AUD za 1 cestu a 180 AUD za obě cesty.

Webová stránka školy: www.sacewhitsundays.edu.au 

 • Studenti jazykového kurzu anglického jazyka na škole SACE, Adelaide, Austrálie
 • Austrálie je skvělá volba pro všechny, kteří chtějí prožít delší dobu v zahraničí a zapracovat na své angličtině, SACE Adelaide
 • Adelaide je místo, které nabízí krásné pláže a studenti zde velice rádi tráví svůj volný čas, SACE Adelaide Austrálie
 • Škola pořádá pro studenty také různé volnočasové aktivity, SACE Adelaide Austrálie
 • Pláž v blízkosti města Adelaide, SACE Austrálie
 • Počítačová učebna v jazykové škole SACE Adelaide Austrálie
 • Studium cizího jazyka je skvělou příležitostí poznat studenty z celého světa a rozšířit si své obzory, SACE Adelaide Austrálie
 • Studenti tráví volný čas spolu i po skončení výuky, SACE Adelaide Austrálie
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: