Browns, Brisbane


Škola nabízí jazykové i odborné kurzy

Škola Browns English Language School patří mezi prestižní jazykové školy a je vyhledávaná i těmi nejnáročnějšími klienty. Školu najdeme v centru města na ulici Adelaide Street, kde se nachází například i oblíbené nákupní a zábavní centrum Queen Street Mall a veškerá občanská vybavenost jako jsou banky, knihovny, kavárny, restaurace, muzea apod. Autobusová zastávka i vlakové nádraží jsou vzdálené pár minut chůzí od školy, stejně tak jako řeka Brisbane River, kde můžete strávit příjemné odpoledne se svými spolužáky a kamarády.

Škola byla založena v roce 2003 a má dva moderní luxusně vybavené kampusy, které jsou navzájem vzdálené jen pár minut chůzí. Všechny učebny jsou světlé, nadstandardně technicky vybavené s pohodlnými židlemi. Studenti dále mohou využívat počítačovou učebnu s 53 počítači, knihovnu s výukovými materiály, společenskou místnost, super moderně zařízenou kuchyňku s mikrovlnými troubami, lednicemi, kávovarem, přístrojem na výrobu ledu a filtrovanou vodou i pohodlné posezení na terase budovy, odkud je pěkný výhled například na Museum of Brisbane a náměstí King George Square. Na střeše budovy je squashový kurt a sprchy. Po celé budově je k dispozici Wi-Fi bezdrátové připojení. Průměrný věk studentů je 24 let. Pro studenty, kteří si chtějí v Austrálii najít práci, nabízí škola zdarma program Jobs Club, kde zkušení lektoři pomáhají studentům vylepšit životopis, připravit je na pohovor atp. 

Rodinná škola Browns je známá svojí kvalitní výukou anglického jazyka pod vedením profesionálů. V roce 2010 byla oceněna časopisem Language Travel Magazine jako nejlepší jazyková škola na jižní polokouli a v roce 2012 vyhrála cenu Australian Export Award

Školu Browns English Language School najdeme také v Gold Coast 

 • Budova jazykové školy Browns v Brisbane, Austrálie
 • Venkovní terasa k posezení pro studenty, Browns Brisbane, Austrálie
 • Studenti anglického jazyka na škole Browns Brisbane, Austrálie
 • Jazykový pobyt v zahraničí přinese studentům i nové přátele, Browns Brisbane Austrálie

AKTIVITY

Škola studentům zajišťuje každodenní aktivní program, kterého se mohou zúčastnit. Aktuální program je k dispozici na nástěnkách školy a je na studentovi, kterých aktivit se chce zúčastnit. Většinou jde o sportovní aktivity, například tenisové / squashové / volejbalové turnaje, jízda na skútrech, lekce surfování. O víkendech to jsou pak většinou celodenní exkurze a výlety po Austrálii. Organizované volnočasové aktivity jsou skvělým způsobem, jak blíže poznat své spolužáky a procvičovat angličtinu.

CENY

Ceny v AUD / týden
Kurzy
Počet týdnů
Cena
Zápisné 230
Studijní materiály 15/týden

Obecná angličtina
- začátek každé pondělí 

1-5
6-12
13-17
18-24
25-71
230
Angličtina pro akademické účely
- začátek na vyžádání
Cambridge FCE, CAE
3/1 (10 t.), 13/3 (12 t.), 5/6 (12 t.), 4/9 (12 t.)
10 nebo 12 230
Pracovní stáž
+ zprostředkovatelský poplatek 295-495
2-4
5-6
7-8
10-11
620
850
1 000
1 300
Barista
3/1, 20/2, 10/4, 29/5; Více informací
5 1 479
Diploma of Business 24-26 14 800
OSHC pojištění 3 / 6 / 9 / 12 měsíců 152 / 303 / 454 / 605

ODBORNÉ KURZY                                                                                                                                                        

Diploma of Business

Navazuje na Certificate IV in Business. Program se více soustředí na získání dovedností v oblasti vedení lidí. Cílem programu je naučit se vést obchodní jednání a kolektiv lidí, efektivně organizovat čas, zlepšit pracovní postupy, vyhledávat, zpracovávat a vyhodnocovat data, identifikovat a vyhodnocovat potřeby trhu, nastavit marketingový mix, pracovat na projektu, zvládat krizové situace atd.

DALŠÍ KURZY

IELTS / HIGH SCHOOL PREPARATION / ENGLISH ONLINE

Letní kurz pro děti a mládež ve věku 10-17 let

Jazykový letní pobyt je určen dětem a mládeži ve věku 10-17 let. Program probíhá jak v Brisbane, tak v Gold Coast a zahrnuje výuku anglického jazyka, ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí, aktivity a transfery. Minimální požadovaná jazyková úroveň je začátečník a délka programu od 2 do 5 týdnů. Nad studenty je 24/7 dohled a kdykoliv se mohou obrátit na koordinátora programu. Pro bližší informace a cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat

Více informací

 • Studenti letního kurzu pro mládež v Austrálii, BROWNS
 • Odvážná studentka letního kurzu pro mládež v Austrálii, BROWNS
 • Studenti letního kurzu pro mládež milují koupání, BROWNS
 • Během léta v Austrálii studenti prožijí spoustu dobrodružství, BROWNS

Angličtina + Demi Pair / Au Pair

Kombinace studia a práce v délce 12 týdnů. Studenti mají zdarma ubytování a stravu výměnou za 20 hodin práce od pondělí do pátku, která zahrnuje výpomoc s dětmi a v domácnosti. Minimální délka studia musí být 10 týdnů. Více informací na vyžádání.

Více informací


Angličtina + placená stáž v hotelu

Program, který kombinuje výuku angličtiny s placenou prací ve čtyřhvězdičkovém hotelu nebo resortu po celé Austrálii. Studenti mohou být obsazeni do pozice pomocník v kuchyni, kuchař, číšník/servírka, uklízeč/ka atp. Garantovaná hrubá mzda minimálně 18 AUD a práce minimálně 20 hodin týdně. Program trvá 6 měsíců. Požadavek minimálně 5 týdnů výuky angličtiny a střední pokročilost angličtiny. Více informací na vyžádání. 

Více informací


Angličtina + neplacená stáž

Jde o neplacenou praxi ve vybraném odvětví v kombinaci se studiem angličtiny. Program probíhá 2-8 týdnů, podmínkou je minimálně 5 týdnů výuky a středně pokročilá angličtina. Přihláška včetně životopisu musí být odeslána minimálně 4 týdny předem. Studenti mohou absolvovat stáž v různých oblastech, například obchodní administrativa, web design, marketing, logistika, turismus, finance, informační technologie, HR, účetnictví apod. Více informací na vyžádání.

Více informací


Study Tours

Jedinečná možnost cestování ve skupině, zlepšení angličtiny a poznání australské kultury. Zaměření je čistě na přání konkrétního klienta. Více informací na vyžádání.

UBYTOVÁNÍ

Škola nabízí ubytování v hostitelských rodinách, které žijí cca 30-40 minut od školy. K dispozici je jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj s polopenzí. Za příplatek můžete být ubytovaní v luxusním jednolůžkovém pokoji nebo si připlatit za plnou penzi či speciální dietu. Druhou variantou je ubytování ve studentských apartmánech s ostatními studenty. Studenti mají na výběr apartmán na Parkland Boulevard pro maximálně 4 studenty nebo studio na Adelaide Street pro maximálně 2 studenty. Apartmány na Parkland Boulevard mají dva dvoulůžkové pokoje a studenti spolu sdílí obývací pokoj, jídelnu, balkón i prádelnu. V budově mohou studenti využívat bazén, wellness, tělocvičnu a BBQ. Studio na Adelaide Street je garsonka s vlastní koupelnou a studenti mohou také využívat vybavení budovy, například prádelnu, tělocvičnu, BBQ atp. Tento typ ubytování je vhodný pro studenty starší 18 let, kteří složí vratnou zálohu. Apartmány i studia jsou do 10 minut chůzí pěšky od školy. 

Ceny v AUD / týden
Ubytování
Cena
Ubytovací poplatek 230
Hostitelská rodina, polopenze, JP/DP
+ internet: 10 AUD, + plná penze: 25 AUD
275/255
Studentský apartmán / studio, vlastní strava,  DP
+ vratná záloha: 500 AUD, + poplatek za úklid: 99 AUD
250

 

 • Společné prostory, kde mohou studenti procvičovat angličtinu, Browns Brisbane Austrálie
 • Studentské studio pro maximálně dva studenty, Browns Brisbane Austrálie
 • Studentský apartmán školy Browns v Brisbane, Austrálie
 • Studenti ubytovaní ve studentském apartmánu mohou využívat například i tělocvičnu, Browns Brisbane Austrálie

DOPRAVA

                                                Ceny v AUD / osobu a cestu
Letiště
Brisbane
Gold Coast
Brisbane
120
195
Gold Coast
195
120
Příplatek za přílet mezi 0.00 a 6.00 hod. 50 AUD

    

Webové stránky školy: www.brownsenglish.edu.au, www.brownsprofessional.edu.au

 • Recepce jazykové školy Browns v Brisbane, Austrálie
 • Terasa patřící jazykové škole Browns v Brisbane sloužící k posezení, Austrálie
 • Studenti jazykové školy Browns v Brisbane, Austrálie
 • Moderní vybavení jazykové školy Browns v Brisbane, Austrálie
 • Studentské zázemí je na jazykové škole Browns v Brisbane na špičkové úrovni, Austrálie
 • Učebna jazykové školy na škole Browns v Brisbane, Austrálie
 • Společné prostory s kavárnou, kde mají studenti kurzu Barista svou praxi, Browns Brisbane, Austrálie
 • Studenti kurzu Barista během praxe, Browns Brisbane, Austrálie
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: