Milner School of English, Perth


Škola nabízí jazykové kurzy. 

Milner International Cellege of English se nachází v centru Perthu na hlavní třídě Hay Street. Sídlí ve vlastní zmodernizované pětipatrové budově. Autobusová a vlaková zastávka jsou v blízkosti školy. Bezplatné autobusové linky projíždějící celým centrem zastavují přímo před školou. Oblíbený park King’s Park a řeka Swan River jsou vzdáleny jen pár minut od školy, stejně tak obchody, rychlé občerstvení, restaurace, kino, fitness apod.

Škola byla založena v roce 1984 a patří k jedné z nejstarších škol v Austrálii specializující se na výuku angličtiny. V budově školy je také škola pro potápěče, která pod vedením profesionálních instruktorů nabízí za přijatelné ceny mezinárodně uznávané kurzy PADI. K vybavení školy patří 30 prostorných klimatizovaných tříd, jazyková laboratoř, kde jsou k zapůjčení audio a video kazety, knihovna s možností zapůjčení literatury, aktuálních časopisů a učebnic, 2 počítačové učebny s přístupem na internet zdarma, společenská místnost, vybavená samoobslužná kuchyňka pro studenty, automat s filtrovanou pitnou vodou, telefonní automat a stůl na stolní tenis. Ve škole je zdarma Wi-Fi připojení pro vlastní počítače. V přízemí budovy provozuje škola kavárnu Odyssey Café, kde lze zakoupit studené i teplé občerstvení a nápoje během celého dne. Na střeše budovy je terasa s posezením, kde lze trávit příjemné volné chvíle s kamarády. Po celou dobu studia na Milner International College of English mají všichni studenti automaticky přístup do fitness klubu s tělocvičnou pro aerobik, bazénem, posilovnou, saunou a lázněmi.

 • Studenti na terase náležící ke škole, Milner College Perth Austrálie
 • Budova jazykové školy Milner College v Perthu v Austrálii
 • Pan Millner a syn :)
 • Ke škole Milner College v Perthu Austrálii náleží také velká prostorná terasa

AKTIVITY

Škola připravuje během celého týdne různé aktivity pro volný čas. Během měsíce tak můžete absolvovat výlet lodí po řece Swan River do historického Freemantlu, navštívit vinařské oblasti, prozkoumat australskou faunu v perthské zoologické zahradě, strávit víkend na překrásném tichém ostrůvku Rottnest Island, vydat se za delfíny na Monkey Mia, pouštními útvary Pinnacles, nebo do gigantického deštného pralesa Karri Forest, surfovat, jezdit na koni apod.

CENY

Ceny v AUD / týden
Kurzy Počet lekcí Délka Cena
Zápisné zdarma
Obecná angličtina 23 lekcí 1-11 t. 250
12-19 t. 235
Cambridge PET, FCE, CAE, CPE 20-24 t. 225
25+ t. 220
OSHC pojištění 45/měsíc


- Minimální věk: 16+
- Ceny učebnice: 50 - 90 AUD
- Cena za zkoušku PET: 270 AUD
- Cena za zk. FCE, CAE, CPE: 320 AUD

DALŠÍ PROGRAMY

 • IELTS
 • Kurzy pro učitele TESOL
 • Kurzy pro učitele CELTA
 • Corporate English Language Training
 • Pathways to Higher Learning


Virtual PET

Přípravný kurz na zkoušku Cambridge PET. Vzhledem k tomu, že Cambridge kurzy zakončené zkouškou jsou organizovány pouze 3x do roka (v lednu, březnu a září), škola otevřela shodný kurz v období mezi těmito termíny (červen-srpen). Obsah kurzu a jeho struktura je shodná s ostatními Cambridge kurzy během roku. Rozdíl je v tom, že studenti obdrží závěrečný certifikát od Milner International College of English, nikoliv však od University of Cambridge. Závěrečnou zkoušku lze absolvovat kdekoliv na světě ve stanovených termínech. Před přijetím do kurzu musí studenti úspěšně absolvovat tzv. Pre-test, který stojí 50 AUD.

Free English Classes

Na škole Milner International College of English probíhají po celý rok kurzy pro učitele CELTA. Vedle teoretických znalostí potřebují učitelé získat také praxi, proto škola nabízí lekce zdarma. Místo v kurzu si nelze rezervovat předem. Počet míst v kurzu je omezen, nelze akceptovat každého zájemce. Výber studentů dle aktuálních potřeb lektora.

4TÝDENNÍ KURZ
Kurz probíhá od pondělí do pátku od 13.15 do 15.15 hodin a je určen pro začátečníky, středně pokročilé a vyšší pokročilost.

9TÝDENNÍ KURZ
Kurz v rozsahu 9 týdnů, který probíhá pouze v sobotu od 9.00 do 13.00 hodin.

Au Pair (Demi Pair) Program

Je vhodný především pro dívky starší 18 let, kterým pomáhá minimalizovat náklady za ubytování výměnou za pomoc s dětmi a drobnými domácími pracemi. Minimální délka pobytu 12 týdnů, zkušenosti s dětmi podmínkou. Pracovní doba 15 hodin týdně, přesčas placen 12 AUD/hod. Poplatek za umístění 450 AUD + 80 AUD za povolení propráci s dětmi.

English Stay

Pobyt, kdy je student ubytovaný v domě učitele. Je vhodný pro ty, kteří mohou přijet pouze na krátkou dobu a mají zájem o velmi intenzivní výuku. Student má možnost neustále používat a procvičovat jazyk pod dohledem lektora. Lze se zaměřit na určité oblasti, které student potřebuje zdokonalit. Lektoři jsou vysoce kvalifikovaní (CELTA – Certificte in English Language Teaching Adults nebo vyšší) s dlouholetou praxí. Při umístění studenta se bere ohled na věk, společné zájmy a požadavky studenta.

UBYTOVÁNÍ

Škola zajišťuje několik druhů ubytování pro své studenty.

Hostitelská rodina

Studenti mají k dispozici jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj. Stravování zajištěné formou polopenze, o víkendu plné penze. Ubytování v hostitelské rodině je jednou z nejoblíbenějších variant, protože studenti mohou neustále procvičovat svou angličtinu a poznat život Australanů. Někteří studenti navážou se svou hostitelskou rodinou přátelství trvající celý život.

Sdílení domu s hostitelskou rodinou - tzv. houseshare

Studenti jsou také ubytovaní v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji, ale připravují si stravu sami. Tento druh ubytování je skvělou volbou pro více nezávislé studenty, kteří mají zkušenosti s cestováním a staráním se sami o sebe. Výhodou je procvičování angličtiny s místními v kontextu každodenního života.

Milner College Apartments

Škola má k dispozici 6 plně vybavených studiových apartmánů přímo v budově školy. Jeden apartmán má kapacitu maximálně 3 osoby (3 jednolůžkové postele). Každý apartmán má vlastní koupelnu se záchodem, sprchou, pračkou a sušičkou, kuchyňku s ledničkou, mikrovlnkou, sporákem a veškerým potřebným kuchyňským vybavením. Studenti mají k dispozici také ložní povlečení, přikrývky, ručníky, TV a větrákem. Za ubytování se platí každý týden na recepci školy.

Milner College Terrace Road Apartments

Škola nabízí ubytování ve dvouložnicových apartmánech, které se nachází za řekou Swan, cca 5 minut pěšky od školy. Jedna ložnice je vždy dvoulůžková (dvě jednolůžkové postele), druhá ložnice má k dispozici jednolůžko. Studenti spolu sdílí obývací pokoj, kuchyňku a koupelnu. Apartmány jsou plně vybavené, v kuchyni se nachází lednice, mikrovlnka, sporák. Studenti mají k dispozici TV, pračku, sušičku a klimatizaci. Ubytování se platí každý týden na recepci školy.

Hostel Townsend Lodge

Hostel nacházející se v centru města, přibližně 2 minuty pěšky od školy. Studenti mají k dispozici veškeré potřebné zázemí, jsou ubytování v jednolůžkových pokojích a sdílí spolu koupelnu a plně vybavenou kuchyňku. V každém pokoji je jednolůžková postel, stůl a židle, polička a křeslo. Povlečení je poskytnuto. Více informací: www.townsend.org.au 

University Student Village

Koleje se nachází v Mount Lawley jen kousek od města, cca 10 minut jízdy autobusem přímo od centra Perthu. Studenti jsou ubytování na kolejích Edith Cowan University Student Village v jednolůžkových pokojích v pěti-ložnicovém apartmánu. Studenti mohou využívat společné prostory, např. bazén, tělocvičnu, knihovnu, studovnu a účastnit se veškerého společenského dění univerzity. Minimální pobyt je 4 týdny. Více informací: www.ecuvillage.com.au/mountlawley 

Studentský dům

Apartmány se nachází v centru města 10 minut chůze od školy. Pokoje jsou většinou dvoulůžkové, mohou ale být i jednolůžkové a třílůžkové. Apartmány jsou plně vybavené a jsou sdíleny s dalšími zahraničními studenty. Disponují společenskou místností, společnou kuchyní, koupelnou a obývacím pokojem. Minimální pobyt je 4 týdny. Platí se vždy 2 týdny dopředu. Více informací: www.house2share.com.au

Ceny v AUD / týden
Ubytování Cena
Ubytovaví poplatek 225-230
Hostitelská rodina JP/DP 250-240
Houseshare 170
Milner College Apartments 300/2 osoby
360/3 osoby
+ 700 vratná záloha
Milner College Terrace Road Apartments 400/3 osoby
+ 800 vratná záloha
University Student Village 220-260
Student House 195
+ 300 vratná záloha
Hostel Townsend Lodge 280-308
Apartmán 350-500


Webová stránka školy: www.milner.wa.edu.au

 • Pert je skvělým místem, kde se naučit surfovat a studenty to velice baví, Milner College Perth Austrálie
 • Studenti jazykové školy Milner College Perth v Austrálii
 • Studium v Austrálii vám změní život - vyzkoušeno, Milner College Perth
 • Studenti jazykového kurzu angličtiny v Austrálii v Perthu, Milner College
 • Ve škole je možné zahrát si fotbálek a odreagovat se tak během učení, Milner College Perth Austrálie
 • Perth je přímořské město ležící na západě Austrálie, Milner College Perth
 • Studenti anglického jazyka během lekce surfování v australském Perthu, Milner College
 • Klokani na pláži, Perth Austrálie
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: