Access Language Centre, Sydney


Škola nabízí jazykové kurzy.

Škola se nachází v moderní budově přímo v centru Sydney, pár minut chůze od hlavní stanice Sydney Central Station, 5 minut vlakem od známé budovy Opera House a 20 minut autobusem od krásných pláží. Velkou výhodou je, že školu Access navštěvují studenti 50 různých zemí z celého světa. Studenti tak mají jedinečnou možnost procvičit své znalosti a navázat přátelství s lidmi z mnoha koutů světa.

Učebny a zázemí školy se rozkládají na čtyřech patrech budovy. Z rozlehlé střešní terasy je krásný výhled na Sydney a studenti zde mohou ve volném čase relaxovat.. Škola nabízí 20 moderních učeben s klimatizací, studovnu s počítači a knihovnou, Wi-Fi připojení po celé budově zdarma, společenskou místnost k odpočinku, vybavenou kuchyňku s mikrovlnkou a lednicí.

 • Jazyková školy Access Language Center se rozkládá na 4 patrech moderní budovy v centru Sydney
 • Studenti angličtiny, Access Language Center
 • Studenti anglického jazyka mohou k relaxaci využít střešní terasu školy, Access Language Center, Sydney, Austrálie
 • Studenti během volného času na pláži, Access Language Center, Sydney, Austrálie

AKTIVITY

Škola Access organizuje také volnočasové aktivity pro studenty, které se konají během týdne i o víkendu. Jde o různé sportovní aktivity, například turnaje v tenise, ve volejbalu apod., návštěvy zajímavých míst v Sydney a jeho okolí, návštěvy památek, muzeí, festivalů, večerní promítání filmů apod.

CENY

Ceny v AUD / týden
Kurzy
Počet lekcí
Cena
Zápisné
220
Studijní materiály   od 85/2-8 t.
Obecná angličtina
Obchodní angličtina
IELTS
23 370
20 330
Cambridge FCE, CAE
3/1 - 10/3 (10 t.)
13/3 - 2/6 (12 t.)
5/6 - 25/8 (12 t.)
4/9 - 24/11 (12 t.)
23 370
Večerní kurzy:
Obecná angličtina/IELTS
20 300
OSHC od 49/měsíc

DALŠÍ KURZY

ENGLISH PLUS +

+ Internship - neplacená praxe ve vybraném odvětví v délce 4-24 týdnů. Podmínkou je středně pokročilá angličtina. Přihláška musí být odeslána 3 měsíce předem.

+ Demi Pair - kombinace studia a drobných prací v rodině včetně péče o děti. Ubytování, kapesné + strava zdarma za 20 hodin práce. Podmínkou je pokročilá angličtina. Minimální délka programu je 12 týdnů.

OCEANIA LINK

V rámci tohoto programu mohou studenti studovat jak v Austrálii, tak v partnerské škole Dominion na Novém Zélandu. Výhodou je, že student platí pouze jedno zápisné a navíc škola hradí jeden přelet z/na Nový Zéland. Minimální délka pobytu je 12 týdnů na každé škole.

UBYTOVÁNÍ

Škola nabízí několik variant ubytování. Studenti mohou být ubytování v hostitelských rodinách, které žijí přibližně 30-50 minut od školy. K dispozici je jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj (pouze pro studenty cestující společně) s polopenzí v týdnu a plnou penzí o víkendu nebo vlastním stravováním, kdy mají k dispozici kuchyňku. Přístup na internet může být rodinou zpoplatněn. Ubytování v rodině je skvělou volbou pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o australském životním stylu. Minimální délka ubytování je 2 týdny. Další variantou je ubytování v hostelu spolu s dalšími mezinárodními studenty, či turisty. Studenti mají k dispozici jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj, společně sdílí kuchyň a sociální zařízení. Studenti hledající více komfortní ubytování, než je hostel, většinou zvolí ubytování ve studentských rezidencích nacházejících se v různých lokalitách v Sydney. Studenti mají k dispozici jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje s přístupem na Wi-Fi a televizí. Společná kuchyně je plně zařízena a vybavena. Minimální délka pobytu je 4 týdny.

Ceny v AUD / týden
Kurzy
Cena
Ubytovací poplatek
210
Hostitelská rodina, polopenze, JP/DP 290/260
Hostitelská rodina, vlastní strava, JP/DP 230/200
Hostel, studentská rezidence, vlastní strava od 270

DOPRAVA

Transfer z letiště Sydney do ubytování stojí 150 AUD/cestu, zpáteční transfer 250 AUD.

Škola je uzavřena ve dnech státních svátků.

Webová stránka školy: www.access.nsw.edu.au

 • Lektoři anglického jazyka jsou na škole Access Language Center na špičkové úrovni, Sydney, Austrálie
 • Sydney je krásné město vyhledávané studenty z celého světa, Acces Language Center, Sydney, Austrálie
 • Během studia anglického jazyka se ze studentů stanou přátelé, kteří spolu rádi tráví svůj volný čas, Access Language Center, Sydney, Austrálie
 • Recepce školy, kde jsou vždy ochotní studentům jazykové školy pomoci s čímkoliv potřebují, Access Language Center, Sydney, Austrálie
 • Na škole studují angličtinu studenti z více než 50 zemí světa, Access Language Center, Sydney, Austrálie
 • Anglický jazyk je skvělé procvičovat nejenom během výuky, ale také s přáteli při odpolední kávě, Access Language Center, Sydney, Austrálie
 • Výuka angličtiny je na škole Access Language v Sydney na vysoké úrovni
 • Odpolední zábava studentů anglického jazyka na škole Access Language Center, Sydney, Austrálie
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: