South Australian College of English, Whitsundays 

Škola nabízí jazykové kurzy.

Jazyková škola SACE se nachází ve městě Airlie Beach, na pobřeží Witsundays ve státě Queensland. Kampus školy je velká moderní budova umístěná jen 5 minut pěšky od nákupního centra a 10 minut od krásné pláže. Lokalita Whitsundays je nazývána „srdcem“ Velkého korálového útesu (Great Barrier Reef), který se rozprostírá podél celého pobřeží státu Queensland. Je to hlavní turistická destinace, která studentům nabízí mnoho pracovních příležitostí v různých odvětvích.

Škola SACE nabízí nadstandardně vybavené malé učebny a v celé budově přístup na internet zdarma. Studenti mají k dispozici také kavárnu, zahradu a místnost, která je určená k promítání. Tato jazyková škola je vhodná pro všechny, kteří milují stálé krásné počasí, a kteří chtějí skloubit výuku anglického jazyka s nezapomenutelnými chvílemi v tropickém ráji.

 • Budova jazykové školy SACE Whitsundays Austrálie
 • Whitsundays je tropický ráj, který si oblíbí všichni studenti, kteří mají rádi pohodu, slunce a milé lidi, SACE Whitsundays Austrálie
 • Studenti jazykového kurzu angličtiny, SACE Whitsundays Austrálie
 • Prostory jazykové školy SACE Whitsundays Austrálie

AKTIVITY

Po čas studia zajišťuje škola svým studentům různé volnočasové aktivity v průběhu celého týdne. Jedná se o aktivity a výlety jako je například šnorchlování na Great Barrier Reef, plavba lodí, kempování na opuštěném Tropical Island, jízda na koni přes deštný prales, víkendy na některém z ostrovních resortů plné sportovního vyžití či odpočinku, pozorování krokodýlů, delfínů, koal apod.

CENY

Ceny v AUD / týden
Kurzy
Počet lekcí
Cena
Zápisné
225
Studijní materiály 12/t. (min. 72)
Obecná angličtina 20 330
Obecná angličtina intenzivní 25 375
Obecná + obchodní angličtina 25 375
Obecná angličtina + individuální výuka  25 + 5 800
Cambridge FCE, CAE
3/1 - 10/3 (FCE)
3/1 - 24/2 (CAE)
13/3 - 2/6 (FCE, CAE)
4/9 - 24/11 (FCE, CAE, CPE)
3 650
2 920
4 380
4 380
Individuální výuka 60 minut 95
Speciální výuka  + 6 105
OSHC pojištění 40,83/měsíc


Možnost kombinování kampusů Adelaide, Melbourne, Hobart, Whitsundays. 

DALŠÍ KURZY

Gap Year Programme

Jedná se o program, který kombinuje výuku angličtiny a práce. Program je určený pro absolventy vysokých a středních škol, kteří si chtějí rozšít jazykové a pracovní dovednosti.

English for Tertiary Student (ETS)

Tento kurz je určen pro studenty, kteří mají v úmyslu studovat na některé z australských univerzit nebo odborný vyšší vzdělávací stupeň. Studenti si v tomto kurzu zlepší svou znalost angličtiny na úroveň požadovanou pro budoucí studium. Studenti mohou dále studovat například na Flinders UniversitySount AustralieTAFE Sount Australia (UniSA)International College of Hotel ManagementGlobal Net Information Communication Technology apod. Minimální znalost anglického jazyka odpovídá ETS I/II/III - IELTS 5.0, 5.5, 6.0.

English +

+ Work Experience / Internship
Škola zajišťuje studentům praxi v různých oborech, například v obchodu, architektuře, v péči o děti, vzdělávání, média a veřejné vztahy, informační technologie apod. Mimo jiné si studenti nadále zlepšují své znalosti angličtiny. Minimální délka stáže na plný úvazek musí být 4 týdny. Studenti k přihlášce musí přiložit kopii svého životopisu.

+ Volunteering 
Tento program se skládá ze studia angličtiny v minimální délce 4 týdny a dobrovolnictví v oblasti životního prostředí.

+ Sport /potápění, plachtění/

+ TOEIC Preparation
Test of English for International Communication je test úrovně anglického jazyka pro lidi, jejichž rodným jazykem není angličtina. 

+ WorkOz
Pracovně studijní program pro studenty s vízem Working Holiday. SACE WorkOz pomáhá studentům najít práci v restauracích, sbírání ovoce, úklid, a další manuální práce v Adelaide nebo Whitsundays. Jedná se o kombinaci studia angličtiny v minimální délce 4 týdny a práce.

International Secondary School Bridging Programme

Program připravuje studenty na střední školu v Austrálii. Podmínkou je pokročilá úroveň angličtiny.

Intensive English and University Studies / English Study Abroad

Kombinace intenzivní angličtiny a učiva na univerzitách.

IELTS

Kurzy pro učitele - CELTA, CELTA Observation Course

UBYTOVÁNÍ

Jazyková škola SACE si zakládá na kvalitním ubytování svých studentů a snaží se jim vyjít maximálně vstříc ve všech požadavcích, ať se již jedná o diety, vegetariánství, zdravotní potíže nebo alergie. Studenti mohou být ubytováni v hostitelské rodině v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji. Dvoulůžkové pokoje jsou určené pro studenty cestující společně. V ceně ubytování je stravování plnou penzí. Minimální délka pobytu je 4 týdny. Hostitelské rodiny jsou pečlivě vybírány a pravidelně kontrolovány zástupcem školy. Další variantou je ubytování v hostitelské australské rodině na farmě vzdálené asi hodinu autem nebo autobusem od školy. Farmy mohou být různě zaměřené, například na pěstování ovoce, vína, produkci mléka, cukru apod. Farmy nabízí pouze ubytování, nikoliv práci. Studenti, kteří chtějí být ubytování společně s ostatními studenty, volí ubytování ve studentské rezidenci, která se nachází v pěší vzdálenosti od školy i od veškerého potřebného občanského vybavení. Alternativou je pak ubytování v apartmánu. V obou případech spolu studenti sdílí kuchyň, obývací pokoj a koupelnu. Jako bonus mají studenti v apartmánech zajištěné připojení na Wi-Fi zdarma. Škola také zajišťuje ubytování v místním hostelu v jednolůžkových pokojích. Hostel je vzdálen přibližně 15-20 minut od školy.

Ceny v AUD / týden
Ubytování
Cena
Ubytovací poplatek
240
Hostitelská rodina pro starší 18+, JP/DP* 280/250
Hostitelská rodina pro mladší 18 let, JP/DP* 295/265
Hostel od 270
Vybavený apartmán (Studio/JP) od 700
*Pro studenty cestující společně

DOPRAVA

Cena za transfer z/na letiště je 90 AUD za 1 cestu a 180 AUD za obě cesty.

Webová stránka školy: www.sacewhitsundays.edu.au  

 • Whitsundays jej lokalita, kterou si musí zamilovat každý student, SACE Whitsundays Austrálie
 • Austrálie je skvělou lokalitou pro studium angličtiny v zahraničí, SACE Whitsundays Austrálie
 • Studenti na odpolední aktivitě organizované jazykovou školou, SACE Whitsundays Austrálie
 • Prostory školy, kde mají mezinárodní studenti vše potřební k dispozici, SACE Whitsundays Austrálie
 • Počítačová učebna, SACE Whitsundays Austrálie
 • Studenti jazykového kurzu angličtiny na jazykové škole SACE Whitsundays Austrálie
 • Absolventi kurzu angličtiny na jazykové škole SACE Whitsundays Austrálie
 • Studenti během výuky anglického jazyka v příjemných prostorech jazykové školy SACE Whitsundays Austrálie
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: