Browns, Gold Coast


Škola nabízí jazykové kurzy a odborné kurzy

Škola Browns English Language School v Gold Coast je výbornou volbou pro všechny, kteří milují slunce a pláže. V Gold Coast můžete očekávat až 300 slunečních dní v roce a přes 70 km dlouhé zlaté pláže. Škola se nachází v části města Southport, asi minutu chůzí od vyhlášeného nákupního centra Australia Fair Shopping Centre, kde je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Autobusová zastávka se nachází v těsné blízkosti budovy školy a ke zlatým plážím v Gold Coast je to cca 15 minut.

Škola byla založena v roce 2003 a má dva moderní luxusně vybavené kampusy, Marshal Lane a Parklands, které jsou navzájem vzdálené jen pár minut chůzí. Všechny učebny jsou světlé, nadstandardně technicky vybavené s velkými okny a nabízí výhled na Broadwater a Hinterland. Studenti mohou využívat společenské prostory s televizí, filmy a počítače se sluchátky, s přístupem na internet a do školního e-learningového systému. Po celé budově je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma. Studenti mají k dispozici knihovnu určenou k samostudiu, vybavenou kuchyňku a zahradu. Průměrný věk studentů je 24 let. Pro studenty, kteří si chtějí v Austrálii najít práci, nabízí škola zdarma program Jobs Club, kde zkušení lektoři pomáhají studentům vylepšit životopis, připravit je na pohovor atp. 

Rodinná škola Browns je známá svojí kvalitní výukou anglického jazyka pod vedením profesionálů. V roce 2010 byla oceněna časopisem Language Travel Magazine jako nejlepší jazyková škola na jižní polokouli a v roce 2012 vyhrála cenu Australian Export Award

Školu Browns English Language School najdeme také v Brisbane

 • Budova jazykové školy BROWNS Marshall Lane Campus, Gold Coast Austrálie
 • Budova jazykové školy BROWNS Parklands Campus, Gold Coast Austrálie
 • Škola je nově moderně vybavená, Browns Gold Coast Austrálie
 • Studenti jazykové školy Browns v Gold Coast, Austrálie

AKTIVITY

Škola studentům zajišťuje každodenní aktivní program, kterého se mohou zúčastnit. Aktuální program je k dispozici na nástěnkách školy a je na studentovi, kterých aktivit se chce zúčastnit. Většinou jde o sportovní aktivity, například tenisové / squashové / volejbalové turnaje, jízda na skútrech, lekce surfování. O víkendech to jsou pak většinou celodenní exkurze a výlety po Austrálii. Organizované volnočasové aktivity jsou skvělým způsobem, jak blíže poznat své spolužáky a procvičovat angličtinu. 

CENY

Ceny v AUD / týden
Kurzy
Počet týdnů
Cena
Zápisné 230
Studijní materiály 15/týden
Obecná angličtina
- začátek každé pondělí 
1-5
6-12
13-17
18-24
25-71
230
Angličtina pro akademické účely
- začátek na vyžádání
Cambridge FCE, CAE
3/1 (10 t.), 13/3 (12 t.), 5/6 (12 t.), 4/9 (12 t.)
10 nebo 12 230
Angličtina + Surfování 1-17 510 + 50/lekce (120 min.)
Angličtina + Kurz potápění PADI 2 1 450 + 620/ lekci (120 min.) 
Angličtina + Golf / Tenis 1-17 615 + 100/lekci
Pracovní stáž
+ zprostředkovatelský poplatek 295-495
2-4
5-6
7-8
10-11
620
850
1 000
1 300
Barista
3/1, 20/2, 10/4, 29/5; Více informací
5 1 479
OSHC pojištění 3 / 6 / 9 / 12 měsíců 152 / 303 / 454 / 605

DALŠÍ KURZY

IELTS / HIGH SCHOOL PREPARATION / PRIMARY SCHOOL PREPARATION / ENGLISH ONLINE


Letní kurz pro děti a mládež ve věku 10-17 let

Jazykový letní pobyt je určen dětem a mládeži ve věku 10-17 let. Program probíhá jak v Brisbane, tak v Gold Coast a zahrnuje výuku anglického jazyka, ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí, aktivity a transfery. Minimální požadovaná jazyková úroveň je začátečník a délka programu od 2 do 5 týdnů. Nad studenty je 24/7 dohled a kdykoliv se mohou obrátit na koordinátora programu. Pro bližší informace a cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat

Více informací

 • Studenti letního kurzu pro mládež v Austrálii, BROWNS
 • Odvážná studentka letního kurzu pro mládež v Austrálii, BROWNS
 • Studenti letního kurzu pro mládež milují koupání, BROWNS
 • Během léta v Austrálii studenti prožijí spoustu dobrodružství, BROWNS


Angličtina + Sport

SURFOVÁNÍ: Tento kurz patří mezi nejoblíbenější mezi studenty. Kombinuje výuku angličtiny na vaší úrovni s lekcemi surfingu pod vedením školy Cheyne Horan School of Surf (Australia’s No. 1 Surf School) na Surfers Paradise beach. Kurz mohou navštěvovat i ti, kteří nemají vůbec žádné zkušenosti s tímto sportem. Lekce zahrnují: surfy, výstražné vesty a hodnotící zprávy. Studenti, kteří úspěšně absolvují tento kurz, získají certifikát. 

TENIS: Kombinace angličtiny s hodinami tenisu také patří mezi velice oblíbené. Tenisové hodiny se konají v Queens Park Tennis Courts, který je vzdálený cca 8 minut poklidné chůze od školního kampusu. Kurz mohou navštěvovat i studenti, kteří jsou v tenise úplní začátečníci. Studenti po ukončení tohoto kurzu získají certifikát z tenisu. 

GOLF: Angličtina a lekce golfu v Southport Golf Club je určena i těm, kteří nikdy golf nehráli. V hodinách golfu se vám budou věnovat profesionální golfisté. Student získá certifikát o absolvování tohoto kurzu. 

POTÁPĚNÍ: Mezi studenty jde o velice populární kurz kombinující angličtinu s kurzy potápění, které zahrnují teoretické znalosti, zkoušku PADI a potápění v oceánu. Student musí doložit zdravotní způsobilost, že může absolvovat tento druh sportu. Všechny lekce probíhají pod vedením zkušených instruktorů. Po Absolvování kurzu získají studenti osvědčení o zkoušce (PADI Open Water Scuba Diving). 

Více informací


Angličtina + Demi Pair / Au Pair

Kombinace studia a práce v délce 12 týdnů. Studenti mají zdarma ubytování a stravu výměnou za 20 hodin práce od pondělí do pátku, která zahrnuje výpomoc s dětmi a v domácnosti. Minimální délka studia musí být 10 týdnů. Více informací na vyžádání.

Více informací


Angličtina + placená stáž v hotelu

Program, který kombinuje výuku angličtiny s placenou prací ve čtyřhvězdičkovém hotelu nebo resortu po celé Austrálii. Studenti mohou být obsazeni do pozice pomocník v kuchyni, kuchař, číšník/servírka, uklízeč/ka atp. Garantovaná hrubá mzda minimálně 18 AUD a práce minimálně 20 hodin týdně. Program trvá 6 měsíců. Požadavek minimálně 5 týdnů výuky angličtiny a střední pokročilost angličtiny. Více informací na vyžádání. 

Více informací


Angličtina + neplacená stáž

Jde o neplacenou praxi ve vybraném odvětví v kombinaci se studiem angličtiny. Program probíhá 2-8 týdnů, podmínkou je minimálně 5 týdnů výuky a středně pokročilá angličtina. Přihláška včetně životopisu musí být odeslána minimálně 4 týdny předem. Studenti mohou absolvovat stáž v různých oblastech, například obchodní administrativa, web design, marketing, logistika, turismus, finance, informační technologie, HR, účetnictví apod. Více informací na vyžádání.

Více informací


Study tours

Jedinečná možnost cestování ve skupině, zlepšení angličtiny a poznání australské kultury. Zaměření je čistě na přání konkrétního klienta. Více informací na vyžádání.

UBYTOVÁNÍ

Škola nabízí ubytování v rodině, přibližně 30-40 minut od školního kampusu. K dispozici je jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj s polopenzí. Za příplatek můžete být ubytovaní v luxusním jednolůžkovém pokoji nebo si připlatit za plnou penzi či speciální dietu. Druhou variantou je ubytování v moderních apartmánech, přibližně 15 minut poklidnou chůzí od školního kampusu. Apartmán je tvořen dvěma dvoulůžkovými pokoji a dvěma koupelnami. Tento typ ubytování je určen pro studenty nad 18 let. 

Ceny v AUD / týden
Ubytování
Cena
Ubytovací poplatek 230
Hostitelská rodina, polopenze, JP/DP
+ internet: 10 AUD, + plná penze: 25 AUD
275/255
Studentský apartmán, vlastní strava,  DP
+ vratná záloha: 500 AUD, + poplatek za úklid: 99 AUD
250

 

 • Studentský apartmán v Gold Coast, Austrálie
 • Ke studentskému apartmánu náleží i bazén, Gold Coast Austrálie
 • Kuchyňka ve studentském apartmánu, Gold Coast Austrálie
 • Pokoj s výhledem ve studentském apartmánu, Gold Coast Austrálie

DOPRAVA

Ceny v AUD / cestu a osobu
Letiště
Brisbane
Gold Coast
Brisbane
120
195
Gold Coast
195
120
Příplatek za přílet mezi 0.00 a 6.00 hod. 50 AUD


Webová stránka školy: www.brownsenglish.edu.au

 • Studenti jazykového kurzu na škole BROWNS v Gold Coast v Austrálii
 • Recepce školy BROWNS v Gold Coast, Austrálie
 • Výuku anglického jazyka vedou plně kvalifikovaní lektoři, Gold Coast Austrálie
 • Počítačová učebna, kterou mohou studenti plně využívat, BROWNS Gold Coast Austrálie
 • Jazykový pobyt v Austrálii je kromě výuky také o poznávání lidí z celého světa a navazování přátelství, Gold Coast Austrálie
 • Škola je krásně nově a moderně zařízená, BROWNS Gold Coast Austrálie
 • Studenti na jazykovém pobytu mohou plně využívat kuchyňku ve škole, BROWNS Gold Coast Austrálie
 • Kuchyňka školy BROWNS, Gold Coast Austrálie
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: