Navitas English, Darwin


Škola nabízí jazykové kurzy.

Brisbane | MelbournePerth | North Metropolitan TAFE Perth | Sydney - Hyde Park | Sydney - Manly Beach

Škola sídlí také ve výše uvedených destinacích a nabízí jeden přelet mezi školami zdarma. 


Nejstarší soukromá jazyková škola v Austrálii byla založena v roce 1981. Každý rok zde studuje více než 8 tisíc studentů z více než 50 zemí světa. Studenti mají možnost kombinovat studium ve všech Navitas English centrech a poznat tak rozdíl mezi životním stylem východní a západní Austrálie. Výhodou je také přijetí bez přijímacího řízení na více než 60 univerzit a odborných škol v Austrálii.

Škola Navitas English v Darwinu nabízí výuku v tropickém národními parky obklopeném městě, které se čím dál více dostává do popředí zájmu turistů. Darwin má rychlerostoucí ekonomiku a nízkou nezaměstnanost a pro studenty je tak lehčí najít si brigádu. Škola sídlí v kampusu školy Charles Darwin University (CDU), cca 12 km od centra města. Studenti tak mohou využívat veškeré výhody, které kampus nabízí a poznávat studenty jak z jazykové školy, tak z univerzity. Škola nabízí 5 učeben s interaktivnímí tabulemi o maximální kapacitě 14 studentů ve třídě, počítačovou učebnu a Wi-Fi připojení zdarma. Celková kapacita školy je 180 studentů. Studenti mohou využívat vybavení CDU jako je knihovna, studovna, počítačová učebna, knihkupectví, rychlé občerstvení, sportovní vybavení a tělocvičnu. 


Škola poskytuje studentům také servis, který jim pomáhá ve studiu jazyka:

  • myStudy - volitelná hodina samostudia v přítomnosti lektora, podpora efektivní výuky anglického jazyka
  • myStudySpace - online program pro studenty školy, možnost spojení se spolužáky, užitečné odkazy, multimediální materiály, k dispozici dalších 12 měsíců po skončení studia
  • myJob - pomoc s hledáním práce během i po ukončení studia, přístup k online seznamům nabízených pracovních pozic, pomoc s otevřením vlastním bankovním účtem, příprava na pohovor a pomoc se životopisem

AKTIVITY

Škola pro své studenty pořádá volnočasové aktivity a studenti se vždy sami rozhodnou, které aktivity se zúčastní. Trávení volného času spolu s ostatními spolužáky je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí procvičovat angličtinu, trávit spolu čas neformálně, více se poznat a získat nové přátele. O pestrý program se stará Boomerang Activities Club. Studenti školy mohou získat výhodné členství ve fitness, mohou cestovat s Peterpans Adventure Travel a poznat tak více nejen Austrálii, ale i Nový Zéland, Fiji a jihovýchodní Asii. 

CENY

Ceny v AUD / týden
Kurzy
Počet týdnů
Cena
Zápisné 240
Studijní materiály 15/týden

Obecná angličtina

 

 
OSHC pojištění   165/1-3 měsíce

UBYTOVÁNÍ

Ubytování je důležitou součástí jazykového kurzu v zahraničí. Škola nabízí ubytování v australské hostitelské rodině, kde mají studenti jedinečnou příležitost poznat pravou australskou kulturu a procvičovat anglický jazyk každý den s rodilými mluvčími. Rodiny žijí ve vzdálenosti do 45 minut od školy a studenti mají k dispozici vlastní vybavený pokoj s postelí, skříní, pracovním stolem a lampičkou. Studenti si mohou vybrat jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj sdílený s druhým studentem jiné národnosti. Stravování je zajištěné polopenzí, o víkendu plnou penzí. Za příplatek je možné vybrat si pokoj s vlastní koupelnou. Další variantou je ubytování přímo v kampusu školy CDU ve studentské rezidenci. Studenti mají k dispozici vlastní pokoj a sdílí spolu koupelnu, kuchyňku a prádelnu. Dále je k dispozici počítačová učebna, bazén, BBQ a herna. Rezidence je cca 20 minut pěšky od obchodů, restaurací, kaváren a kin, cca 10 minut pěšky na pláž a cca 10 minut autobusem do centra města. Mimo kampus školy nabízí škola další rezidenci, která je od školy vzdálená cca 15 minut pěšky. Studenti mají k dispozici venkovní terasu s BBQ, kulečník, stolní tenis, kuchyňku, prádelnu a Wi-Fi připojení. Ve studentských rezidencích si studenti zajišťují stravování vlastní.

Ceny v AUD / týden
Ubytování
Cena
Ubytovací poplatek 280
Hostitelská rodina, polopenze, JP/DP 290/270
Hostitelská rodina, vlastní strava, JP/DP 230/210
Hostitelská rodina,polopenze, vlastní koupelna, JP/DP
+ příplatek 50 AUD k ubytovacímu poplatku
350/330
Hostitelská rodina pro mladší 18, polopenze, JP/DP 315/295
Hostitelská rodina pro mladší 18, polopenze, vlastní koupelna, JP/DP 375/355
Studentská rezidence v kampusu školy, JP od 262
Studentská rezidence mimo kampus školy, JP od 162

DOPRAVA

Cena za vyzvednutí na letišti v Darwinu je 120 AUD za osobu a cestu.

Webové stránky školy: www.navitasenglish.edu.au

Video:

Navitas English, Darwin
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: